• http://www.gov.am
  • http://www.cba.am
  • http://www.mineconomy.am
  • http://www.smednc.am
  • http://www.paap.am
  • http://www.fsm.am
  • http://uba.am/arbitration/?pageid=208
Անձնակազմ
A.Badalyan
      
         1.    Արթուր Բադալյան - Գործադիր տնօրեն
                Էլ. փոստ` abadalyan@dica.am
______________________________________________

H.Darbinyan  

         2.    Հրաչ Դարբինյան - Գործադիր տնօրենի տեղակալ

                Էլ. փոստ`  hdarbinyan@dica.am

______________________________________________


        A.Mnatsakanyan

         3.    Արման Մնացականյան - Գործադիր տնօրենի տեղակալ

                Էլ. փոստ` amnatsakanyan@dica.am
______________________________________________     
T.Galstyan        

         4.    Տաթևիկ Գալստյան - Գլխավոր հաշվապահ

                Էլ. փոստ` tgalstyan@dica.am
______________________________________________

       H.Babayan       
       
       5.    Հայկ Բաբայան - Վերստուգող

                Էլ. փոստ` hbabayan@dica.am
______________________________________________    

       
    
      6. Գրիգոր Օհանյան - Աշխատակազմի ղեկավար
          Էլ. փոստ՝  gohanyan@dica.am

______________________________________________    

        
S.Hakobyan

        7.    Սոնա Հակոբյան - Գործադիր տնօրենի օգնական-ռեֆերենտ

                Էլ. փոստ` info@dica.am
_______________________________________________

       A.Manukyan

       8.    Գևորգ Պալյան -Ավագ իրավաբան 
              Էլ.փոստ՝ gpalyan@dica.am
 ______________________________________________

       
    
      9. Գայանե Կիրակոսյան-Աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալ
           Էլ.փոստ՝  gkirakosyan@dica.am

 ______________________________________________



H.Hovhannisyan
       
      10.    Հայկ Հովհաննիսյան - ֆինանսավարկային վարչության պետ

                Էլ. փոստ` hhovhannisyan@dica.am
______________________________________________

       
    
A.Arabyan
       
       11.    Աննա Արաբյան - Ֆինանսավարկային վարչության Կորպորատիվ բիզնեսի ֆինանսավորման բաժնի պետ           

                Էլ. փոստ` aarabyan@dica.am              
 ______________________________________________



F.Kharatyan

       12.    Ֆելիքս Խառատյան -Ներդրումային ֆոնդի կառավարման վարչության պետի տեղակալ

                Էլ. փոստ` fkharatyan@dica.am

 ______________________________________________



       13.    Արթուր Ղալեչյան - Ֆինանսավարկային վարչության Կորպորատիվ բիզնեսի ֆինանսավորման բաժնի վարկային գլխավոր  մասնագետ

                Էլ. փոստ` aghalechyan@dica.am

______________________________________________

        


       14.    Արման Խաչիկյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի պետ

                Էլ. փոստ` akhachikyan@dica.am
______________________________________________
    
T.Eloyan
   
      15.    Տաթևիկ Էլոյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի վարկային գլխավոր մասնագետ

               Էլ. փոստ` teloyan@dica.am
______________________________________________
       
       A.Hakobyan
   
      16.    Անի Հակոբյան - Վարկային մասնագետ

                Էլ. փոստ` ahakobyan@dica.am
 ______________________________________________

       

    17. Լուսինե Գալստյան- Վարկային Մասնագետ

 ______________________________________________
     
     
   
      18.    Վիոլետտա Ազիզյան - Ֆինանսավարկային վարչության ՓՄՁ ֆինանսավորման բաժնի վարկային գլխավոր մասնագետ
 Էլ. փոստ` vazizyan@dica.am
   ______________________________________________




      
   
      19.    Մարի Միրզոյան - Ֆինանսավարկային վարչության Կորպորատիվ բիզնեսի ֆինանսավորման բաժնի վարկային  մասնագետ

   ______________________________________________

      A.Hakobyan
   
      20.    Արմինե Կարապետյան - Վարկային մասնագետ

                

   ______________________________________________

      
   
      21.    Անդրանիկ Վարդանյան - Վարկային մասնագետ

                Էլ. փոստ` avardanyan@dica.am

   ______________________________________________

 
       I.Aghalovyan
   
      22.    Ինգա Աղալովյան - Վարկային պորտֆելի կառավարման և մոնիթորինգի բաժնի վարկային գլխավոր մասնագետ

                Էլ. փոստ` iaghalovyan@dica.am

 ______________________________________________
 
       R.Bidzyan
   
     23.    Ռուզաննա Բիդզյան - Վարկային մասնագետ
  Էլ. փոստ` rbidzyan@dica.am

______________________________________________



            
 
       24.    Արթուր Գիչյան - Ֆինանսավարկային վարչության Կորպորատիվ բիզնեսի ֆինանսավորման բաժնի վարկային գլխավոր  մասնագետ
Էլ. փոստ` agichyan@dica.am


______________________________________________

                  
 
           T.Hakobyan      
 
       25.    Տաթևիկ Հակոբյան - Վարկային մասնագետ
                 Էլ. փոստ` thakobyan@dica.am 

______________________________________________


         

  26. Երվանդ Հայրապետյան - Ֆինանսավարկային վարչության Կորպորատիվ բիզնեսի ֆինանսավորման բաժնի վարկային  մասնագետ
______________________________________________

       
          
H.Brutyan

       27.    Հրայր Բրուտյան - Ֆինանսավարկային վարչության ՓՄՁ ֆինանսավորման բաժնի պետ

                Էլ. փոստ` hbrutyan@dica.am
_______________________________________________

       
        H.Brutyan

       28.    Վարդան Մարտիրոսյան - Վարկային մասնագետ

                
_______________________________________________

       
        

       29.    Զարուհի Հակոբյան - 

Արտաքին կապերի պատասխանատու մասնագետ



                
_______________________________________________
      
K.Sokhoyan       
       
       30.    Կարինե Սոխոյան - Գլխավոր հաշվապահի տեղակալ/
հաշվապահական հաշվառման բաժնի պետ
                Էլ. փոստ` ksokhoyan@dica.am   
______________________________________________

H.Vardanyan

       31.    Հայաստան Վարդանյան - Ավագ  հաշվապահ

                Էլ. փոստ` hvardanyan@dica.am
_______________________________________________

H.Vardanyan

       32.    Նաիրա Ավագյան - Ավագ հաշվապահ
              
_______________________________________________

       

      33.    Մարինե Մովսիսյան -  Հաշվապահ    

_______________________________________________

      
      

     34. Անուշ Վարդանյան- Ներդրումային ֆոնդի կառավարման վարչության  ավագ հաշվապահ

_______________________________________________

      
        
     35.   Զոհրաբ Թորոյան- Ներդրումային գլխավոր մասնագետ
_______________________________________________



I.Ispiryan

       36.    Իրինա Իսպիրյան - Իրավաբանական և մեթոդաբանության վարչության պետ

                Էլ. փոստ` iispiryan@dica.am
______________________________________________
      
R.Baghiyan

       37.    Ռոզա Բաղիյան - Իրավաբանական և մեթոդաբանության վարչության իրավաբան

                Էլ. փոստ` rbaghiyan@dica.am

_______________________________________________
   

   Ruzanna Mehrabyan

       38.    Արթուր Առուշանյան - Խնդրահարույց ակտիվների կառավարման բաժնի պետ
Էլ. փոստ` aarushanyan@dica.am

_______________________________________________


       A.Manukyan

       39.    Աննա Մանուկյան - Իրավաբանական և մեթոդաբանության վարչության իրավաբան

_______________________________________________


       A.Manukyan

       40.    Մարի Ստեփանյան - Իրավաբանական և մեթոդաբանության վարչության իրավաբան

_______________________________________________



      M.Minasyan

       41.    Մարո Մինասյան - Աշխատակազմի քարտուղարության ղեկավար,
 անձնակազմի կառավարման պատասխանատու
Էլ. փոստ` mminasyan@dica.am

_______________________________________________


  
M.Mkrtchyan

       42.    Նելլի Չերչինյան - Արխիվավար

                

    _____________________________________________


M.Mkrtchyan

       43.    Մարինե Մկրտչյան - Անձնակազմի կառավարման մասնագետ

                Էլ. փոստ` mmkrtchyan@dica.am
______________________________________________
        
      

   44.  Անի Ավդալյան - Գործավար
_____________________________________________
  
        

       45.    Սիրան Գրիգորյան- Հասարակայնության հետ կապերի և
 գովազդի ծառայության պատասխանատու մասնագետ

                Էլ. փոստ` sgrigoryan@dica.am

______________________________________________
     

      H. Koshkakaryan


      46. Հովհաննես Կոշկակարյան  - ՏՏ  բաժնի պետ

                Էլ. փոստ` hkoshkakaryan@dica.am
  ______________________________________________

     

   47. Տիգրան Մովսեսյան  - ՏՏ մասնագետ
                
 ______________________________________________


      H. Koshkakaryan


      48. Հովհաննես Կարապետյան  - ՏՏ անվտանգության պատասխանատու մասնագետ
    
  ______________________________________________




     49. Հարություն Հարությունյան - Անվտանգության աշխատակից
 
______________________________________________


         A. Balyan

   50. Արամ Բալյան - Տնտեսվար-պահեստապետ



Վերջին թարմացում ` 24.05.2018  11:45